Pilveserverid kõrgkäideldav klastris, linux (debian, centos, suse, gentoo) serverite haldamisel, hooldamisel kasutame sertifitseeritud administraatoreid. Redhat Suse litsentsid pilveserverid wifi lahendused. Kodulehekülje valmistamine drupal, wordpress, joomla baasil

Oma tegemistes lähtume järgnevatest punktidest:

 

1. turvalisus
Turvalisus on kogu infosüsteemi alus, kui ei ole turvalisust, siis ei ole ühel hetkel enam ka vajalikku toimivat infosüsteemi. Ei ole kasu ilusatest nuppudest ja graafikast, kui ühel päeval avastad ilusa ja toimiva infosüsteemi asemel häkkerite poolt ülekäidud süsteemi. Heal juhul piirdub see kodulehe rikkumise, halvemal juhul aga RBL nimekirjadesse sattumise, kogu kliendi andmebaasi varastamise ja seal leiduvate kontaktidele rämpsposti saatmisega või kodulehel viiruste serveerimisega oma klientidele.

 

2. dubleeritavus

Ilma kriitiliste komponentide dubleerimiseta on potentsiaalselt häiritud klientide tööprotsess, samuti on ilma katkestuseta võimatu teha teatud turvavärskendusi.

 

3. skaleeritavus

Süsteemi ehitamisel tuleb alati silmas pidada tuleviku koormuse ja mahtude kasvu. Kui seda ei tehta, siis varsti tekib hetk, kus vana lahendusega enam edasi minna ei saa ja uus lahendus nõuab kogu süsteemi ümberehitamist, mis kajastub suures rahanumbris ja häiritud töös.

 

Mõningad näited:

SSL Labs-i hinnang (A+) meie e-posti süsteemi veebikliendi osale: www.ssllabs.com

 

 

Meie nimeserverite lahendus on geograafiliselt hajutatud (Saksamaa, Eesti, Holland, Inglismaa, Leedu), kõik nimeserverid on erinevate AS numbrit omavate teenusepakkujate juures. Siit tulenevalt on nimelahenduse tehniline rike meie puhul äärmiselt väike.

inlink dns graph linux